Jak doprowadzić Ronaldo do frustracji? Wszystkie nerwowe reakcje gwiazdy (WIDEO)

Piłka nożna
Jak doprowadzić Ronaldo do frustracji? Wszystkie nerwowe reakcje gwiazdy (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Podczas Euro 2016 oczy wszystkich kamer zwrócone są na Cristiano Ronaldo. Nic więc dziwnego, że każda reakcja Portugalczyka pokazywana jest milionom widzów na całym świecie. A zachowanie Ronaldo... często jest bardzo nerwowe. Przekonajcie się, jak wygląda sfrustrowany Cristiano Ronaldo.

Turniej we Francji nie zaczął się najlepiej dla portugalskiego gwiazdora - w pierwszym meczu z Islandią miał on kilka świetnych sytuacji do zdobycia bramki, ale zawodziła go skuteczność. Najgorsze przyszło jednak w kolejnym spotkaniu z Austrią, gdy w drugiej połowie Ronaldo nie wykorzystał rzutu karnego. Po takich dwóch meczach lider Portugalczyków miał prawo być sfrustrowany.

Od niewykorzystanych sytuacji, zawodnika z numerem 7 na koszulce bardziej irytowała jednak nieporadność kolegów. Niecelne podania czy niezrozumienia z Ronaldo kończyły się często bardzo wympownymi gestami. Cristiano nie zgadzał się także z wieloma decyzjami sędziowskimi, mimo, że prawie w stu procentach były one prawidłowe.

Wydawało się, że irytacja minie wraz z pierwszym strzelonym golem przeciwko Węgrom (nawiasem mówiąc - pięknym), ale już chwilę później zawodnik Realu znowu nerwowo machał rękoma. Wszystko przez szybką odpowiedź Balazsa Dzudzsaka, który ponownie wyprowadził Madziarów na prowadzenie. Reakcja Ronaldo dorobiła się nawet przeróbki w internecie, w której wyzwanie Portugalczykowi rzuca... Michał Pazdan.

 


Trzeba jednak przyznać, że przed fazą play-off Ronaldo ukoił nieco zszargane nerwy i z Chorwacją nie był tak widoczny, w negatywnym tego słowa znaczeniu. Najbardziej denerwowało go agresywne krycie Chorwatów, dzięki czemu przez 116 minut nie oddał nawet strzału na bramkę rywala. Ostatecznie to był jedną ze składowych akcji bramkowej, która dała Portugalii awans do 1/4 finału Euro 2016.

Jak Polacy muszą zagrać, by doprowadzić Ronaldo do frustracji? Na pewno nie mogą mu zostawić centymetra wolnego miejsca, podobnie jak Chorwaci. Być może przyda się indywidualne krycie, a zdaniem opinii publicznej najlepiej nadaje się do tego Pazdan. Mimo tego, że Ronaldo nie imponuje skutecznością z rzutów wolnych, nie wolno mu też pozwolić na oddawanie strzałów ze stałych fragmentów gry. Jedno jest pewne - zatrzymanie gwiazdy Realu będzie kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym meczu!

Wszystkie nerwowe reakcje gwiazdy w załączonym materiale wideo.

Paweł Ślęzak, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze