Francja - Islandia: Skrót meczu Euro 2016 (WIDEO)

W ćwierćfinałowym meczu Francja - Islandia padło najwięcej, jak do tej pory, bramek na Euro 2016. Francuzi już w pierwszej połowie strzelili cztery gole i po przerwie mogli kontrolować pojedynek. Waleczni Islandczycy w drugiej połowie zaliczyli dwa trafienia honorowe, na które odpowiedział jeszcze Olivier Giroud. Zobaczcie skrót mecz Euro 2016: Francja - Islandia.

Francja - Islandia 5:2 (4:0)
Bramki: 1:0 Olivier Giroud (12), 2:0 Paul Pogba (20-głową), 3:0 Dimitri Payet (43), 4:0 Antoine Griezmann (45), 4:1 Kolbeinn Sigthorsson (56), 5:1 Olivier Giroud (59-głową), 5:2 Birkir Bjarnason (84-głową).

Francja: Hugo Lloris - Bacary Sagna, Samuel Umtiti, Laurent Koscielny (72. Eliaquim Mangala), Patrice Evra - Moussa Sissoko, Paul Pogba, Blaise Matuidi, Dimitri Payet (80. Kingsley Coman) - Antoine Griezmann, Olivier Giroud (60. Andre-Pierre Gignac).
Islandia: Hannes Halldorsson - Birkir Saevarsson, Kari Arnason (46. Sverrir Ingason), Ragnar Sigurdsson, Ari Skulason - Johann Gudmundsson, Aron Gunnarsson, Gylfi Sigurdsson, Birkir Bjarnason - Jon Dadi Boedvarsson (46. Alfred Finnbogason), Kolbeinn Sigthorsson (83. Eidur Gudjohnsen).

Żółta kartka - Francja: Samuel Umtiti. Islandia: Birkir Bjarnason.
Sędzia: Bjoern Kuipers (Holandia). Widzów 75 000.