Wimbledon: Radwańska - Cibulkova. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Tenis
Wimbledon: Radwańska - Cibulkova. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News
fot. PAP

Mecz Agnieszki Radwańskiej z Dominiką Cibulkovą w 1/8 finału Wimbledonu zapowiada się niezwykle ciekawie. Obie panie grają w ostatnim czasie świetny tenis i bardzo trudno wytypować jest zwyciężczynię spotkania. Transmisja poniedziałkowego meczu Radwańska - Cibulkova od 12:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Pojedynek Radwańska - Cibulkova będzie pierwszym poniedziałkowym meczem na korcie numer 3. Polka i Słowaczka wyjdą na kort już o 12:30. Po nich na "trójce" rozegrane zostaną jeszcze trzy inne mecze. Wydaje się jednak, że kolejni tenisiści i tenisistki będą musieli długo poczekać na swoją kolej, bo Radwańska i Cibulkova lubią grać przeciwko sobie długie boje.

Obie panie grały już ze sobą 12 razy, a polska tenisistka siedem razy schodziła z kortu w glorii zwycięstwa. Radwańska i Cibulkova nigdy nie trafiły jednak na siebie na Wimbledonie. Co więcej - po raz pierwszy zmierzyły się ze sobą na trawie w tym roku w Eastbourne. Nieco ponad tydzień temu Cibulkova ograła Polkę w ćwierćfinale turnieju, a później wygrała całe zawody.

Transmisja meczu Radwańska - Cibulkova od 12:30 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze