Piłkarze... zawodnikami MMA? Akcje wojowników Euro 2016 z komentarzem "Jurasa" (WIDEO)

Piłka nożna
Piłkarze... zawodnikami MMA? Akcje wojowników Euro 2016 z komentarzem "Jurasa" (WIDEO)
fot. Cyfrasport

Od piłki nożnej do sportów walki jest bliżej, niż może się początkowo wydawać. Piłkarze pokazują, że zachowania rodem z klatek i ringów nie są im obce, co czasami może zaprocentować podczas meczu. Jak wypadli wojownicy Euro 2016? Specjalnie dla nas ocenił ich Łukasz "Juras" Jurkowski.

Jeśli do tej pory żyliście w przekonaniu, że piłka nożna to tylko sport pełen teatralnych zachowań, zmanierowanych gestów, a piłkarze jedynie czekają na wymuszenie rzutu wolnego wśród gąszczu nóg rywali, to pora wyprowadzić was z błędu. - Są zawodnicy, którzy ponad wymuszenie faulu cenią sobie twardą, męską walkę. Wielu z nich czerpie inspiracje ze sportów walki, o czym przekonacie się, oglądając wojowników Euro 2016 - powiedział Łukasz "Juras" Jurkowski, komentator MMA w Polsacie.

Wybraliśmy dla Was kilka starć z Euro 2016, w których więcej było zachowań z klatki czy ringu niż z zielonej murawy.  - Niezwykle brutalna i widowiska akcja w wykonaniu Bertranda! Nos Pekarika rozbity, Słowak pokazuje, że został trafiony łokciem. Ustalmy, że latający łokieć to niezwykle zabójcza broń! - skomentował starcie Anglika ze Słowakiem "Juras".

Dochodziło do starć nie tylko rywali. Włosi pokazali, że są w stanie odegrać scenkę po zwycięstwie ze Szwecją. W rolach głównych wystąpili Alessandro Florenzi oraz Eder. - Jaką gilotynę popisał się Florenzi! Nie ma tutaj żadnego przypadku, rączka na szyję, wciągnięcie w gardę, także wszystko zgodnie z książką niczym Różalski, poddając Pudzianowskiego - ocenił "Juras".

Te i więcej akcji obejrzyjcie w załączonym materiale wideo!

Maciej Turski, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie