jasonR odchodzi ze Splyce

E-sport
jasonR odchodzi ze Splyce

Amerykański zespół Counter-Strike: Global Offensive występujący pod banderą organizacji Splyce w dalszym ciągu przechodzi zmiany kadrowe. Tym razem z zespołu odchodzi Jason „jasonR” Ruchelski, który był zmuszony do opuszczenia swoich kolegów w związku z ich decyzją. Jest to już trzecia roszada przeprowadzona w tej formacji na przestrzeni ostatnich kilku tygodni.

Apetyt na sukces w amerykańskim zespole Splyce pojawił się z początkiem 2016 roku. Wtedy to drużyna zaskoczyła wszystkich za sprawą zakwalifikowania się do turnieju MLG Columbus 2016. Na tym etapie amerykanie nie radzili już sobie zbyt dobrze, czego można było się zresztą spodziewać. Sam fakt wystąpienia jednak w tak wysokim rangą turnieju był już niekwestionowanym sukcesem. W dalszym okresie drużyna zaliczyła niezłe występy podczas finałów 9. sezonu CEVO Gfinity. Zawodnicy poczuli, że ich potencjał jest naprawdę wysoki. Wkrótce nadeszło rozczarowanie podczas kwalifikacji do ESL One Cologne 2016. To wymusiło na formacji Splyce podjęcie kroków naprawczych, co w efekcie przyniosło zmiany w składzie. Z ekipy odeszli Abraham „abE” Fazli oraz Andrew „Professor_Chaos” Heintz (obecnie sprawujący funkcję trenera).


Obecnie do grona outsiderów dołącza jasonR, który reprezentował barwy Splyce od zimy, a więc przez wiele miesięcy. Aktualnie na próżno poszukiwać informacji o tym, kto zajmie miejsce tych zawodników. Wiadomo jedynie, że luki w składzie mają zostać zapełnione w najbliższym czasie.


Obecny skład Splyce tworzą:

  • Arya „arya” Hekmat
  • David „DAVEY” Stafford
  • Andrew „Professor_Chaos” Heintz – trener
Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze