Legia Warszawa - Lech Poznań: Festiwal nieporadności obrońców. Guilherme wyrównał na 1:1 (WIDEO)

Tylko kilkanaście minut cieszyli się z prowadzenia piłkarze Lecha Poznań. Do siatki trafił Guilherme, lecz samą bramkę poprzedził festiwal nieporadności obrońców "Kolejorza".

Piłkarze Legii, choć nie grali w podstawowym składzie, starali się prowadzić grę. Raz wychodziło to lepiej, raz - gorzej. W końcu jednak udało im się dopiąć swego, a konkretnie uczynił to Guilherme, który wykorzystał świetne zagranie Mihaila Aleksandrova. Warto jednak zatrzymać się przy tym, co wydarzyło się przed finalnym podaniem oraz samą bramką. Obrońcy Lecha Poznań mieli kilka okazji, by wybić piłkę lub też przerwać akcję, lecz każda próba zatrzymania ataku kończyła się niepowodzeniem. Nie popisał się także Jasmin Buric, który powinien wyłapać dośrodkowanie Bułgara.

Bramka dla Legii w załączonym materiale wideo.