Overwatch w Sferis Pride Gaming

E-sport
Overwatch w Sferis Pride Gaming
@SferisPrideGaming

Jedna z najmłodszych organizacji esportowych w Polsce pozyskała dywizję Overwatch. Sześcioosobowy skład rywalizował do tej pory w turniejach online od ESL pod nazwą Cyka Cyka lub 1:36. Drużyna przez cały tydzień trenowała na zorganizowanym przez Sferis Pride Gaming bootcampie, więc polscy fani mogą być spokojni o dyspozycję nowego zespołu.

Powodów do optymizmu jest więcej. Jednym z nowych zawodników Pride jest Marcin "cl3ver" Pajor, który na początku lutego stworzył w SK Gaming jedną z pierwszych drużyn profesjonalnie grającą w strzelankę od Blizzarda. Kapitan zespołu napisał w swoim oświadczeniu:

 

"Jesteśmy bardzo zadowoleni że Sferis Pride zdecydowało się zainwestować w dywizję tak młodej gry jak Overwatch. Bardzo cieszy nas też fakt że będziemy mogli reprezentować barwy polskiej organizacji. Wierzę, że wraz z Sferis Pride uda nam się osiągnąć jak najwyższe lokaty na nadchodzących turniejach i pokazać się z jak najlepszej strony".

 

Jak informują włodarze gamingu w przesłanej do mediów informacji prasowej – drużyna skupi się obecnie na rywalizowaniu w turniejach online organizowanych przez GosuGamers, a długofalowym celem drużyny ma być zakwalifikowanie się na Gamescom 2016.

 

Skład Sferis Pride Gaming Overwatch:

  • Tomasz "Żarówa" Żarski
  • Aleksander "KajZer0" Bułka
  • Marcin "cl3ver" Pajor
  • Krzysztof "syndrom" Gil
  • Krzysztof "Tank" Sapoćko
  • Adrian "Showstopper" Ogonowski
Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie