Przedwczoraj na profilu organizacji pojawiło się kilka wskazówek, które miały pomóc fanom rozszyfrować nowy skład Hearthstone’a w iHG. Oprócz tego na oficjalnej liście graczy DreamHack Valencia DzianyDruid był zapisany z tagiem nowej drużyny przy swoim nicku. Teraz mamy już oficjalne potwierdzenie - DzianyDruid, A83650 i Izual są nowymi zawodnikami Illuminar Honor Gaming.

 

Pierwszy z nich wystosował, specjalnie dla Polsatsport.pl, oświadczenie na temat swojego dołączenia do iHG:

Bardzo się cieszę, ze będę mógł reprezentować barwy Illuminar Honor Gaming. Jest to dla mnie bez wątpienia duży krok naprzód. Mam nadzieję, że w barwach nowej organizacji osiągnę jeszcze więcej niż do tej pory. DreamHack będzie moim pierwszym eventem w barwach iHG i już teraz - pomimo tego, że mamy trochę mało czasu na przygotowania - poświęcam temu cały swój czas i mam nadzieję, że zajdę daleko. Na turnieju pojawi się wielu znakomitych graczy, więc nie będzie łatwo. W Walencji zagra też wielu Polaków i mam nadzieje, że jak największej liczbie nas uda się dostać do czołowej szesnastki.

Cała trójka z byłego składu noMERCY.Hearthstone ma już za sobą kilka sukcesów. DzianyDruid odpadł dopiero w półfinale lutowego turnieju PGL Tavern Tales. Izual został sklasyfikowany w pierwszej piętnastce europejskiego rankingu w marcu, a ostatnio wygrał turniej Hearthstone’a na x-kom CLASH! w Częstochowie. A83650 odpadł z zimowych preeliminacji do Hearthstone Championship Tour dopiero po przegranym wynikiem 2-3 pojedynku z późniejszym zwycięzcą zimowych mistrzostw - Naimanem.

 

Na turnieju w Walencji nie zagra Cezary “BlackFireIce” Cholewski, który w tym samym czasie będzie komentował zmagania najlepszych graczy na świecie na swoim kanale w serwisie Twitch.tv. Początek pierwszego sprawdzianu dla nowych zawodników iHG już 14 lipca.

 

Skład Illuminar Honor Gaming Hearthstone:

  • Cezary “BlackFireIce” Cholewski
  • Mateusz “DzianyDruid” Karwat
  • Kacper “A83650” Kwieciński
  • Tomasz “Izual” Oleszczyk
  • Bartłomiej “Ikealyou” Zawadzki