Gorące powitanie Fabiańskiego! Ogromna feta w Słubicach (WIDEO)

Piłka nożna
Gorące powitanie Fabiańskiego! Ogromna feta w Słubicach (WIDEO)
fot. Polsat Sport

Truskolasy i Niepołomice przywitały już swoich bohaterów Euro 2016. Słubice nie są gorsze! Mieszkańcy miasta z zachodniej Polski owacyjnie powitali Łukasza Fabiańskiego i podziękowali mu za świetną dyspozycję w czasie turnieju we Francji.

Fabiański zaczął Euro 2016 jako największy przegrany, a zakończył jako jeden z bohaterów. Rywalizację o miejsce w pierwszym składzie na mecz z Irlandią Północną wygrał Wojciech Szczęsny. Bramkarz Romy doznał kontuzji mięśnia czworogłowego uda i po tym spotkaniu zakończył swoją przygodę na Euro 2016. Jego pech okazał się szczęściem zawodnika Swansea City. Mieszkaniec Słubic nie zawiódł. W meczu z Niemcami kapitalnie interweniował po strzale Mesuta Ozila, a jego parady w meczu ze Szwajcarią pozwoliły nam dotrwać do rzutów karnych.

 

Fabiański to człowiek z ogromnymi ambicjami. Dla niego to było mało. Brakowało mu obronionego strzału w serii jedenastek. Dla kibiców to jednak nie ma znaczenia. Przygotowali mu owacyjne powitanie w rodzinnych Słubicach. Mieszkańcy licznie zgromadzili się przed słubickim magistratem. Na wielkim placu było ok. 2 tys. kibiców! Wszyscy powitali swojego bohatera gromkim "dziękujemy". Co chwilę fani skandowali nazwisko polskiego bramkarza. Nie obyło się oczywiście bez autografów. Wielkim szacunkiem i ogromną sympatią darzą bramkarza młodzi kibice.


- Chciałabym mu powiedzieć, że jest najlepszym bramkarzem świata. Moja siostra mówi, że jest przystojny… Cieszę się, że przyjechał - powiedziała mała mieszkanka Słubic.


Na koniec spotkania Fabiański zrobił sobie selfie ze wszystkimi zgromadzonymi kibicami.

 

 

Spotkanie z kibicami. Dzięki za miłe chwile! 😊

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Łukasz Fabiański Official (@lukasz.fabianski) 8 Lip, 2016 o 1:06 PDT


Adam Sławiński, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze