Support Fixer dołącza do Phoenix1

E-sport
Support Fixer dołącza do Phoenix1
@Phoenix1

Kilka dni po pierwszym zwycięstwie Phoenix1 w NA LCS drużyna przedsięwzieła kroki mające na celu poprawić dyspozycje drużyny w północnoamerykańskiej lidze. Pierwszym z nich jest pozyskanie byłego supporta KT Rolster - Jeonga "Fixera" Jae Woo z Korei Południowej.

Fixer zagrał w 42 grach w LCK i może pochwalić się wysokim, blisko 55 procentowym współczynnikiem zwycięstw. Jego ulubionymi postaciami są Alistar (7-4) i Thresh (7-2). To pozwala mieć nadzieję, że nieco ospały styl gry drużyny ulegnie zmianie – w końcu nowy wspierający wybiera najczęściej proaktywne postacie.

 

"Przeprowadzka do Ameryki jest trudna, ale dołącznie do drużyny z najlepszej ligi w Ameryce to niesamowite uczucie. Jestem podekstcytowany i naprawdę chcę pokazać na jak wiele mnie stać" – powiedział Fixer na konferencji prasowej Phoenix1.

 

Fixer będzie rywalizował o miejsce w składzie z dotychczasowym jedynym supportem drużyny. Austin "Gate" Yu – bo o nim mowa – do tej pory był jedynym partnerem Brandona "Masha" Phana, który jest pełnoetatowym AD Carry w drużynie.

 

Z dotychczasowym bilansem 1-9 Phoenix1 potrzebuje prawie cudu, aby uciec z dolnej części tabeli i zabezpieczyć swoje miejsce w NA LCS w 2017 roku. W nadchodzących meczach NA LCS Phoenix1 zmierzy się z Echo Fox w sobotę i Counter Logic Gaming w niedziele.  

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze