Cibulkova miała bajeczny ślub! "Cały czas płakałam" (ZDJĘCIA)

Tenis
Cibulkova miała bajeczny ślub! "Cały czas płakałam" (ZDJĘCIA)
fot. Instagram

Dominika Cibulkova powiedziała w sobotę sakramentalne "tak"! W sobotę wyszła za mąż za Michala Navarę, z którym spotykała się przez sześć lat. Słowacka tenisistka była tak przejęta, że nie obyło się bez łez wzruszenia...

Cibulkova zawsze marzyła, żeby mieć przepiękny ślub latem i dopięła swego! Panna młoda wystąpiła w przepięknej sukni wartej około 20 tysięcy euro. Miała także na sobie wspaniałą biżuterię wysadzaną diamentami, której wartość oszacowano na 300 tysięcy euro.

 

- Cały czas płakałam. Nie chciałam płakać, jednak nie mogłam się powstrzymać - powiedziała Cibulkova Navara, która na tenisowych kortach będzie wciąż używała swojego panieńskiego nazwiska.

 

- Nie chcę wprowadzać dodatkowych komplikacji. Nie chcę, żeby ludzie mylili mnie z Hiszpanką Suarez Navarro - tłumaczyła najlepsza słowacka tenisistka.

 

 

Co ciekawe, termin ślubu przez moment stał pod znakiem zapytania po zwycięstwie Słowaczki nad Agnieszką Radwańską w czwartej rundzie Wimbledonu.Dzień później przegrała jednak z Jeleną Wiesniną, dzięki czemu mogła skupić się na przygotowaniach do jednego z najważniejszych dni w swoim życiu.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze