ESL One Cologne 2016: Czas na półfinały!

E-sport
ESL One Cologne 2016: Czas na półfinały!

Nadszedł piąty dzień zmagań w ramach wielkiego turnieju ESL One Cologne 2016. Dziś czekają nas dwa półfinałowe spotkania, które przyniosą e-sportowym fanom na całym świecie wiele emocji. W jednym z dwóch spotkań będziemy mogli oglądać polską drużynę Virtus.pro, która już o godzinie 15:00 zmierzy się z SK Gaming.

Piątego dnia turnieju Counter-Strike: Global Offensive rangi Major - ESL One Cologne 2016, będziemy świadkami dwóch niezwykle fascynujących pojedynków. Pierwszym z nich, co zapewne cieszy polską część publiczności, będzie starcie naszych reprezentantów grających pod banderą organizacji Virtus.pro ze słynnymi Brazylijczykami występującymi od niedawna pod banderą niemieckiej organizacji SK Gaming. Biało-czerwoni udowadniali do tej pory, że są w bardzo dobrej dyspozycji i o zwycięstwo śmiało mogą walczyć z każdą drużyną na świecie. Trudno powiedzieć, czy Polacy w dzisiejszym pojedynku z Coldzerą i jego kompanami są faworytami. Ostatnim razem obie formacje spotkały się 2 kwietnia podczas rozgrywek MLG Columbus 2016. Wówczas lepsi okazali się Canarinhos grający jeszcze pod nazwą Luminosity Gaming. Oznacza to, że dziś Filip 'NEO' Kubski i jego koledzy będą mieli świetną okazję do rewanżu.

Pierwszy półfinałowy mecz z udziałem Polaków zaplanowany został na godzinę 15:00. Oprócz tego bardzo ciekawie zapowiada się drugie spotkanie, w którym zobaczymy Fnatic i Team Liquid. Starcie to planowo ma odbyć się o godzinie 18:45. Oba pojedynki będą odbywać się w formule best-of-three, a więc do dwóch wygranych map. Stawką jest awans do wielkiego finału, który rozegrany zostanie już jutro.

 

 

Harmonogram sobotnich rozgrywek w ramach Majora:

 

  • 15:00 – Virtus.pro vs. SK Gaming
  • 18:45 – Team Liquid vs. Fnatic
Michał Bogacz
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie