Renato Sanches ma 18 lat! Mamy potwierdzenie!

Piłka nożna
Renato Sanches ma 18 lat! Mamy potwierdzenie!
fot. PAP/EPA

Portugalski dziennik "Diário de Notícias" ujawnił dokument, który potwierdza oficjalną datę urodzenia Renato Sanchesa. Portugalczyk urodził się 18 sierpnia 1997 roku.

Całą aferę rozpętał były francuski trener,  Guy Roux. - Sanches uważa, że ma 18 lat, ale ja twierdzę, że należy sprawdzić jego przeszłość. Datę urodzenia młodego zawodnika ustalono, gdy piłkarz miał już kilka lat. Na pewno nie jest ona zgodna z prawdą. Myślę, że Portugalczyk ma 23 lub 24 lata – stwierdził.


Sanches z powodu tego oskarżenia ma podać do sądu francuskiego trenera. - Słowa niektórych ludzi są pozbawione sensu. Te pomówienia obrażają mnie i Benficę Lizbona. Dorastałem w Portugalii, spędziłem w Benfice 10 lat, więc jak mogę mieć 25 lat? – skomentował piłkarz.


Wątpliwości rozwiał portugalski dziennik "Diário de Notícias". Gazeta ujawniła dokument, na którym jasno jest przedstawiona data urodzenia młodego piłkarza. Informacja ta potwierdza, że urodził się 18 sierpnia 1997 roku o godzinie 15:25, więc zgodnie z oficjalną wersją Sanchesa.

AS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie