Po ceremonii wręczenia trofeum drużynie SK Gaming, która została wielkim zwycięzcą turnieju ESL One Cologne 2016, na głównej scenie ze znanym ReDeYe porozmawiali zawodnicy obu ekip. Wśród nich był między innymi Gabriel 'FaLLeN' Toledo, który nie ukrywał swego wielkiego zadowolenia.

 

"Od dawna pracowaliśmy na to, aby móc dziś powiedzieć, że nasza drużyna jest po prostu idealna. Na ten sukces złożyły się umiejętności wszystkich naszych zawodników. Każdy z nas jest świetnym graczem i udowodniliśmy to niemal w każdym rozegranym tu spotkaniu. Czasami komuś z nas gra nie wychodzi tak jakby sobie tego życzył, lecz wówczas możemy liczyć na pozostałych kolegów, którzy nadrabiają ewentualne braki".

 

Zawodnik SK Gaming nie zapomniał wspomnieć o tym, że zostawienie swoich bliskich za oceanem nie należało do łatwych decyzji. 

 

"Chcieliśmy dokonać czegoś wielkiego i sądzę, że udało nam się to. Nie mam wątpliwości, że nasza drużyna piszę właśnie historię... Na pewno nie zamierzamy zatrzymywać się w miejscu. Pewnie przez chwilę odpoczniemy, lecz wkrótce znów powracamy do pełnych treningów."