Hasi: Byliśmy lepsi i zasłużyliśmy na wiecej

Piłka nożna

- Wydaje mi się, że zasłużyliśmy na lepszy wynik. W mojej ocenie w pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem. Po przerwie trochę bardziej zaryzykowaliśmy i stworzyliśmy sobie więcej okazji. - powiedział po meczu Zrinjski Mostar - Legia Warszawa szkoleniowiec mistrza Polski Besnik Hasi.

Besnik Hasi (trener Legii Warszawa):  Jednak bramka strzelona na wyjeździe jest ułatwieniem w kontekście rewanżu. W mojej ocenie w pierwszej połowie byliśmy lepszym zespołem. Lepiej operowaliśmy piłką, kiedy mieliśmy więcej sił. Po przerwie trochę bardziej zaryzykowaliśmy i stworzyliśmy sobie więcej okazji. Jednak po zdobyciu bramki za bardzo się cofnęliśmy. Niektórzy gracze nie są odpowiednio przygotowani, bo dopiero niedawno do nas dołączyli. Dlatego nie mogli pokazać pełni swoich możliwości. Arek Malarz poczuł ból w łydce i podjęliśmy decyzję, że nie będziemy ryzykowali pogłębienia się urazu. Po badaniach okaże się, na ile poważna jest to kontuzja".

 

Vinko Marinovic (trener Zrinjskiego Mostar): "Legia pokazała na boisku, że jest bardzo dobrą drużyną. W pierwszej połowie zagraliśmy ze zbyt dużym respektem. Po zmianie stron nasza gra była bardziej odważna. Gol strzelony nam przez rywali podziałał na nas motywująco. Jestem zadowolony z postawy mojej drużyny, ale nie mam wątpliwości, że w rewanżu będzie bardzo ciężko".

 

Skrót meczu Zrinjski Mostar - Legia Warszawa  w załączonym materiale wideo.

IM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie