TaZ: "W CS:GO hazardem zajmuje się bardzo wiele młodych osób..."

E-sport
TaZ: "W CS:GO hazardem zajmuje się bardzo wiele młodych osób..."

Podczas ESL One Cologne, Wiktor 'TaZ' Wojtas, ostoja najlepszej polskiej formacji Counter-Strike: Global Offensive - Virtus.pro, w mocnych słowach wypowiedział się dla szwedzkiego serwisu Fragbite na temat uczestnictwa w hazardzie nieletnich osób. Nasz zawodnik wyraził nadzieję, że wkrótce ktoś bardziej będzie kontrolował całe to zjawisko.

Podczas rozgrywanego w ubiegły weekend turnieju Counter-Strike: Global Offensive - ESL One Cologne 2016, media przepytywały poszczególnych zawodników na tematy bardziej i mniej bezpośrednio związanych z grą. Jednym z rozmówców serwisu Frigbite był zawodnik polskiego zespołu Virtus.pro - Wiktor 'TaZ' Wojtas. Lider naszej formacji wypowiedział się między innymi na temat rynku "skinów", który od dawna w szalonym tempie rozwija się i cieszy ogromną popularności wśród community gry. TaZ stwierdził między innymi, że taki rozwój sytuacji jest dość naturalny i występuje w przypadku niemal każdej dyscypliny sportowej. 

"Hazard mocno przyczynia się do rozowoju dyscyplin sportowych, ale ma też wiele ciemnych stron. W Counter-Strike styczność z nim ma zbyt wiele nieletnich osób, które nie zdają sobie wręcz sprawy z wynikających z tego zagrożeń. Hazard może dla wielu z nich szybko stać się nałogiem, z którego ciężko będzie wyjść. Wierzę, że w niedalekiej przyszłości ktoś zacznie to bardziej kontrolować".

Wojciech Podgórski

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze