Ugonoh powalczy o pas WBO! Transmisja w Polsacie Sport!

Sporty walki
Ugonoh powalczy o pas WBO! Transmisja w Polsacie Sport!
fot. Polsat Sport

Izu Ugonoh (15-0, 12 KO) już 21 lipca powalczy o pas WBO Africa w kategorii ciężkiej. Jego rywalem będzie Argentyńczyk Ricardo Humberto Ramirez (13-1, 10 KO), który od dwunastu pojedynków nie zaznał goryczy porażki. Gala odbędzie w Nowej Zelandii, a transmisję z wydarzenia przeprowadzi Polsat Sport!

Niepokonany polski pięściarz powraca na ring po ponad półrocznej przerwie. Ugonoh ma za sobą udaną przygodę w "Tańcu z Gwiazdami", a teraz stoją przed nim wielkie sportowe wyzwania. Już 21 lipca na gali w Nowej Zelandii Ugonoh zmierzy się z Ricardo Humberto Ramirezem, a stawką pojedynku będzie pas mistrzowski WBO Africa.

Dla Ugonoha będzie to już siódmy pojedynek w Nowej Zelandii z rzędu. Do tej pory w tym kraju Polak aż pięciokrotnie kończył walki przed czasem, a tylko jedna zakończyła się decyzją. Oczywiście wszystkie zakończyły się zwycięstwami Ugonoha.

Jego argentyński rywal od dwunastu pojedynków nie zaznał goryczy porażki, ale jeszcze nigdy w karierze nie walczył poza granicami swojego kraju. Ramirez poza pierwszą walką w karierze wszystkie pojedynki kończył przed czasem.

W światowym zestawieniu WBO Ugonoh zajmuje 15. miejsce, a najwyżej z Polaków notowany jest Artur Szpilka (20-2, 15 KO), który plasuje się na 13. pozycji. Mistrzem organizacji WBO jest Anglik Tyson Fury (25-0, 18 KO).

W walce wieczoru gali w Nowej Zelandii zmierzą się niepokonany Joseph Parker (19-0, 16 KO) i Solomon Haumono (24-2-2, 21 KO) o pas WBO Oriental w kategorii ciężkiej.

Transmisja z gali w Nowej Zelandii z walką Izu Ugonoh - Ricardo Humberto Ramirez na żywo w czwartek 21 lipca od godziny 9:00 w Polsacie Sport!

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze