Zrinjski Mostar - Legia Warszawa. Transmisja w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Piłka nożna

Zrinjski Mostar - Legia Warszawa to pierwszy mecz podopiecznych Besnika Hasiego w drodze do upragnionej Ligi Mistrzów. Czy jego piłkarze staną na wysokości zadania i zapewnią sobie wysoką zaliczkę przed rewanżem? Transmisja meczu eliminacji Ligi Mistrzów Zrinjski Mostar - Legia Warszawa w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Zrinsjki Mostar to mistrz Bośni i Hercegowiny. W składzie tej drużyny można znaleźć wyłącznie piłkarzy z Bałkanów. Mimo tego, legioniści nie powinni lekceważyć rywala. Tym bardziej, że kiepsko rozpoczęli nowy sezon...

 

Stołeczni piłkarze mają za sobą już jeden mecz o stawkę. W ubiegłym tygodniu przegrali z Lechem Poznań 1:4 w meczu o Superpuchar Polski. - Mecz z Lechem jest już za nami. Skupiamy się tylko na Zrinjskim. Spotkanie z "Kolejorzem" odbyło się w trudnym momencie. Nie mieliśmy wielu zawodników, nie mogliśmy pokazać wszystkiego, na co nas stać. Teraz skład jest bardziej kompletny. We wtorek będziemy wyglądali lepiej - tłumaczył Hasi.

 

- Mecz z Lechem był dla nas zimnym prysznicem, z którego musieliśmy wyciągnąć wnioski i wcielić je w życie w Mostarze. Myślimy już tylko o meczu ze Zrinsjkim. Zrobimy wszystko, żeby nasza gra wyglądała lepiej - dodał bramkarz Arkadiusz Malarz.

 

To 25. podejście polskiego klubu do wywalczenia awansu do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Dotychczas tylko dwie próby zakończyły się sukcesem. W sezonie 1995/96 dokonała tego właśnie Legia Warszawa, natomiast rok później Widzew Łódź.

 

Transmisja meczu eliminacji Ligi Mistrzów Zrinjski Mostar - Legia Warszawa w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Początek o godzinie 18:20. Komentują Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie