Kikis przechodzi do Fnatic!

Inne
Kikis przechodzi do Fnatic!

Mateusz "Kikis" Szkudlarek będzie nowym top lanerem Fnatic! Niecały miesiąc temu polski zawodnik pożegnał się ze swoją dotychczasową drużyną, G2 Esports, ale już znalazł nowy dom. Na górnej alei Fnatic grały poprzednio takie marki jak Shushei, sOAZ czy Huni. Kikis będzie podstawowym zawodnikiem pierwszego składu i - jak mówi sam zainteresowany – tym razem nie ominą go Mistrzostwa Świata.

Kikis pożegnał się z G2 Esports po tym jak organizacja zatrudniła Ki "Expecta" Dae-han po to, żeby rywalizował z Polakiem o miejsce w wyjściowej piątce G2. Tym razem Kikis także będzie miał zmiennika, ale to polski top laner – a nie Jorge “Werlyb” Casanovas – będzie podstawowym top lanerem zespołu.

 

 Dołączenie Kikisa do drużyny oznacza, że z Fnatic żegna się Yeong-Jin “Gamsu” Noh, który dołączył do najpopularniejszej europejskiej drużyny League of Legends 7 miesięcy temu wraz ze swoim kolegą Dayunem "Spiritem" Lee. Przez ponad pół roku w drużynie o pomarańczowych barwach Gamsu zajął trzecie miejsce w wiosennym splicie EU LCS i zagrał w finale marcowego turnieju IEM Katowice (Fnatic przegrało z SK Telecom T1).

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze