Nani potrafi zrobić show! Taneczny popis na prezentacji w nowym klubie (WIDEO)

Piłka nożna
Nani potrafi zrobić show! Taneczny popis na prezentacji w nowym klubie (WIDEO)
fot.PAP/EPA

To nie była zwykła prezentacja nowego zawodnika. To było prawdziwe show! Luis Nani, bo o nim mowa zaprezentował kibicom Valencii nie tylko umiejętności piłkarskie, ale także znajomość capoeiry. Nie da się ukryć, że widzowie byli pod ogromnym wrażeniem pokazu portugalskiego zawodnika.

Jeszcze podczas trwania Euro 2016 stało się jasne, że Nani zostanie graczem „Nietoperzy”. Niedługo po tym, niespełna 30-letni skrzydłowy podpisał trzyletni kontrakt z hiszpańskim klubem. Portugalczyk wywarł niesamowite wrażenie na kibicach "Nietoperzy". Wszystko za sprawą wykonanego tańca wojowników w towarzystwie specjalistów od capoeiry.

 

Niezwykły pokaz podziwiało 12 tysięcy fanów na Estadio Mestalla. Nani zaimponował wszystkim zgromadzonym. Ale nic dziwnego, bo był bardzo wiarygodny. Świeżo upieczony mistrz Europy wykonał mnóstwo trudnych sztuczek. Ciekawe, czy nowa gwiazda Valencii musiała wcześniej przygotować się do występu?

 

Nani zademonstrował niebywałą fantazję. Wywodząca się z tradycji brazylijskiej i afrykańskiej sztuka walki, której istotą są elementy tańca wpływające na płynność i nieprzewidywalność ataków wychodzi wychowankowi Sportingu Lizobona wręcz znakomicie. Jeżeli skrzydłowy utrzyma formę z Euro 2016 to kibice "Nietoperzy" mogą spać spokojnie.

 

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze