Prezes Totalizatora Sportowego o współpracy z Ekstraklasą: Roczna umowa to preludium, a nie testy

Piłka nożna

Z racji krótkiego okresu negocjacyjnego podpisaliśmy roczną umowę z Ekstraklasą. Jednocześnie dajemy sobie szansę na wypracowanie docelowego, długofalowego modelu współpracy. Stanie się tak jeżeli obie marki będą widziały wymierne korzyści biznesowe płynące z tytułu tej współpracy - powiedział w rozmowie z Polsatsport.pl prezes Totalizatora Sportowego Łukasz Łazarewicz.

Roman Kołtoń: Jaki to dzień dla marki Lotto? Podpisanie umowy z Ekstraklasą nie zdarza się codziennie.

 

Łukasz Łazarewicz: Niewątpliwie to bardzo ważny dzień dla marki Lotto. Po raz pierwszy w historii obejmujemy sponsoringiem tytularnym Ekstraklasę. Od dzisiaj oficjalnie używamy nazwy Lotto Ekstraklasa.

 

Pańskie doświadczenie osobiste z Ekstraklasą miało wpływ na rozpoczęcie współpracy?

 

Myślę, że byliśmy bardzo trudnym partnerem do negocjacji. Zapewniam, że będziemy wymagającym partnerem dla Ekstraklasy podczas trwania kontraktu.

 

Jakie są warunki kontraktu? Jak długa jest to umowa?

 

Z racji tego, że okres negocjacyjny był bardzo krótki podpisaliśmy roczną umowę. Jednocześnie dajemy sobie szansę na wypracowanie docelowego. długofalowego modelu współpracy. Stanie się tak jeżeli obie marki będą widziały korzyści biznesowe płynące z tytułu tej współpracy.

 

Roczny kontrakt można przełożyć na piłkarską materię. Są to pewnego rodzaju testy?

 

Sądzę, że słowo test można w tym przypadku zastąpić określeniem preludium. Przez ten rok chcemy poznać naszego nowego partnera. Zamierzamy przeanalizować wszystkie płaszczyzny naszej współpracy.

 

Całą rozmowę z prezes Totalizatora Sportowego zobacz w materiale wideo.

Roman Kołtoń, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze