Dziesięć punktów z rzędu! Niesamowita seria Brazylijczyków! (WIDEO)

W meczu półfinałowym Final Six doszło do spotkania mistrzów Europy, Francuzów, z mistrzami Ameryki Południowej, Brazylijczykami, i jak można było się spodziewać rywalizacja o finał była zacięta. Czwarty set to punktacja seriami obu ekip, jednak najbardziej efektowną mieli Brazylijczycy, którzy ze stanu 16:10 doprowadzili do wyniku 16:20!

Seria dziesięciu zdobytych punktów z rzędu miała miejsce w czwartym secie, gdy Brazylijczycy przegrywali sześcioma punktami. Jednak po przerwie technicznej doszło do pełnej mobilizacji brazylijskiego zespołu. Już w drugim secie z wyniku 13:7 dla Francuzów Brazylijczycy doprowadzili do stanu 14:14, ale to co wydarzyło się w czwartej odsłonie było wręcz nieprawdopodobne - Éder miał tę przyjemność, by swój serwis zakończyć dopiero po jedenastu próbach.

Set ostatecznie zakończył się wysokim wynikiem 31:33 i tym samym awansem Brazylijczyków do finału po wygranej 3:1. O złoto powalczą z Serbią, natomiast rywalizacja o brąz rozegra się pomiędzy Francją i Włochami.

Niesamowitą serię Brazylijczyków w czwartym secie prezentujemy w załączonym materiale wideo.

Transmisje meczu o 3. miejsce oraz spotkania finałowego na antenie Polsatu Sport, odpowiednio o 17.30 i 20.30.