Brazylijski zawodnik MMA ma pękniętą czaszkę! Kibice zbierają pieniądze na leczenie (WIDEO)

Sporty walki
Brazylijski zawodnik MMA ma pękniętą czaszkę! Kibice zbierają pieniądze na leczenie (WIDEO)
fot. YouTube

Evangelista Santos (21-18, 12 KO, 6 Sub) przeżywa prawdziwy dramat! Brazylijczyk trafił do szpitala z pękniętą czaszką... To efekt nokautu, jaki zafundował mu Michael Page (11-0, 7 KO, 3 Sub) podczas gali Bellator 158.

Santos zbierał się do wyprowadzenia ataku, gdy nagle nadział się na potężne kolano Page'a. Padł jak rażony piorunem i walka została natychmiast przerwana. Jak się później okazało, Brazylijczyk doznał pęknięcia czaszki!

 

Uraz był na tyle poważny, że mógł zagrozić życiu Santosa. Teraz przebywa on w angielskim szpitalu i czeka na operację. W jego obecnym stanie taki zabieg jest wykluczony. Podobnie jak lot samolotem do domu. Na razie nie wiadomo, kiedy jego stan się zmieni.

 

W tych trudnych chwilach nie został jednak pozostawiony sam sobie. Jego była żona Cristiane Justino (16-1, 14 KO), która także walczy w MMA, na jednym z serwisów crowdfundingowych uruchomiła wśród kibiców zbiórkę funduszy na leczenie Santosa. Celem jest zebranie dwudziestu tysięcy dolarów, co powinno się udać. W tej chwili na koncie widnieje już szesnaście tysięcy.

 

 

Tak Page znokautował Santosa:

 

 

Co ciekawe, Page świętował wygraną nawiązując do bijącej rekordy popularności gry Pokemon Go. Tuż po nokaucie założył fachową czapkę i poke balla, którym próbował złapać swojego rywala.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze