Ibrahimović odpowiedział Cantonie! ”W MU będę Bogiem”

Piłka nożna
Ibrahimović odpowiedział Cantonie! ”W MU będę Bogiem”
fot. PAP

Zlatan Ibrahimović zawsze znany z błyskotliwych wypowiedzi, tym razem zripostował legendarnego Erica Cantonę. - Podziwiam go i wiem co powiedział. Nie będę królem Manchesteru United, będę jego Bogiem – skomentował Szwed.

Niedawno Cantona wypowiedział się na temat nowego nabytku Manchesteru United. - Mam osobistą wiadomość do Zlatana. Zdecydowałeś się na United i to jest twój najlepszy wybór w życiu. Koszulka z numerem ”7” jest twoja. Pamiętaj jednak, że Manchester ma tylko jednego króla. Ty możesz być księciem jeśli chcesz – powiedziała żywa legenda United.

 

"Ibra", jak zawsze w oryginalny sposób skomentował słowa Francuza. - Podziwiam Cantonę. Wiem co powiedział. Ma rację, nie będę królem Manchesteru. Ja będę Bogiem Manchesteru - podkreślił Zlatan.

 

Czas pokaże czy słowa Szweda będą prawdą. Ibrahimović najmłodszym zawodnikiem już nie jest, a "Czerwone Diabły" to kolejne wyzwanie w jego karierze. Premier League będzie już szóstą ligą, w której wystąpi Szwed. Co prawda już pobił kilka klubowych rekordów, o czym  przeczytacie TUTAJ, ale na miano "Boga" Manchesteru będzie mu niezwykle ciężko zapracować.

IM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze