Jodłowiec: Lepiej, żeby coś złego wydarzyło się na początku niż na końcu

Piłka nożna

Zdarzały się gorsze początki. Na razie nic złego się nie wydarzyło. Zresztą, lepiej, żeby to się stało na początku, a nie na końcu. Myślę, że teraz będzie już tylko lepiej - mówi przed rewanżem II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Tomasz Jodłowiec. Przypomnijmy, że w pierwszym meczu ze Zrinjskim Mostarem padł remis 1:1. Drugie spotkanie rozpocznie się we wtorek o godz. 20:45. Transmisja w Polsacie Sport.

O Lidze Mistrzów...

Ze Zrinjskim Mostarem musimy przede wszystkim zagrać bardzo dobrze w defensywie, żeby nic nie stracić. Myślę, że przez 90 minut stworzymy sobie wystarczająco dużo sytuacji, po których padnie przynajmniej jedna bramka i awansujemy do kolejnej fazy.

O pierwszym meczu ze Zrinjskim...

Temperatura 35 stopni Celsjusza na pewno nie sprzyja grze w piłkę. Ale trzeba sobie z tym poradzić lepiej niż przeciwnik. Przede wszystkim staraliśmy się wywieźć pozytywny wynik z tego - jak uważam - bardzo ciężkiego terenu.

O początku sezonu...

Zdarzały się gorsze początki. Na razie nic złego się nie wydarzyło. Zresztą, lepiej, żeby to się stało na początku, a nie na końcu. Myślę, że z tygodnia na tydzień będzie coraz lepiej.

O Euro 2016...

Przede wszystkim bardzo fajna przygoda. Super turniej. Jako drużyna jesteśmy z siebie dumni. Gdyby jeszcze trochę szczęścia w ćwierćfinale, mogło być dużo lepiej. Myślę jednak, że kibice nie mogą narzekać.

O swojej postawie we Francji...

Na pewno gdybym zdobył bramkę, radość byłaby większa, ale generalnie jestem ze swoich występów zadowolony.

Cały materiał obejrzysz w załączonym wideo.

Transmisja meczu Legia Warszawa - Zrinjski Mostar w Polsacie Sport. Początek studia o godz. 19:30, pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi natomiast o godz. 20:45. Komentują: Piotr Przybysz i Wojciech Kowalczyk.

Łukasz Majchrzyk, RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze