Ochroniarz wybija się na popularności Messiego (WIDEO)

Piłka nożna
Ochroniarz wybija się na popularności Messiego (WIDEO)
fot. Instagram

Leo Messi to jedna z najpopularniejszych osób świata. Na samym Facebooku ma prawie 90 milionów fanów. Jego nazwisko otwiera wiele drzwi, dlatego nie brakuje też takich, którzy próbują to wykorzystać. Kto by jednak pomyślał, że korzystać z popularności Argentyńczyka będzie jego ochroniarz. Człowiek zatrudniony do tego, by chronić jego prywatność.

Niejaki Patrick Baiata, bo o nim mowa, jest ostatnio bardzo aktywny na Twitterze. Na jego koncie co chwilę ladują nowe zdjęcia z Leo Messim, a żeby tego było mało - ochroniarz opublikował nawet wideo na YouTube'ie.

 


Gdyby to był jeden z fanów - szacunek. Zrealizował swój cel, zrobił sobie zdjęcie, dotarł do podziwianego gwiazdora. To jednak osoba zatrudniona bezpośrednio przez Leo Messiego. Zatrudniona m.in. po to, by chronić jego prywatność.

Argentyńczyk zatrudnił Baiatę planując wakacje po przegranym z Chile finale Copa America. Zawodnik FC Barcelona postanowił spędzić je z rodziną u wybrzeży Ibizy, wynajmując luksusowy jacht. Prawda jest taka, że Messi nie zazna spokoju gdziekolwiek by nie był, więc obecność bodyguarda była obowiązkowa. A ten nieoczekiwanie wcielił się w rolę tego, przed którym miał piłkarza ochraniać...

 
Człowiek nawet na urlopie nie może odpocząć od selfie.

Baiata zyskuje w mediach społecznościowych olbrzymią popularność. Na Instagramie obserwuje go już 121 tysięcy osób, a na Facebooku - 70 tysięcy. Wielu piłkarzy Ekstraklasy o takich liczbach może co najwyżej pomarzyć.

Ochroniarz osiągnął zamierzony cel - rozpromował swoje usługi na cały świat. Ale czy na pewno będą one pożądane wśród gwiazd, które urlop za wszelką cenę chcą spędzić w spokoju, a nie lądować raz po raz na Instagramie czy innym Twitterze?

Jedno jest pewne - Patrick Baiata to dziś największa światowa gwiazda wśród ochroniarzy.

RH, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze