Jaką tajemnicę skrywa Piątkowska? "Spodziewam się wielkiej walki"

Sporty walki

Nie chcę mówić o szczegółach, bo kontrakty nie są jeszcze podpisane, ale spodziewam się naprawdę dobrej walki - tajemniczo powiedziała Ewa Piątkowska w studiu Polsatu Sport. O czym może mówić aktualna mistrzyni Europy w wadze półśredniej?

Ewa Piątkowska (8-1, 4 KO) została mistrzynią Europy w listopadzie zeszłego roku, kiedy to wypunktowała Marie Riederer (15-4, 10 KO). Polka została pierwszą zawodniczką z naszego kraju z tym tytułem. Od tego czasu nie boksowała, lecz wszystko wskazuje na to, że wróci między liny już niedługo. Na początek jednak odniosła się do zakończonych niedawno piłkarskich mistrzostw Europy.


- Miło oglądało się piłkę nożną, ale cieszę się, że wracamy do wielkich gal. W Polsce przed nami jeszcze dwa ważne wydarzenia, czyli Polsat Boxing Night, i mam w związku z nimi duże nadzieje. Jeśli chodzi o wakacje, to pięściarz powinien cały czas trzymać formę - my nie możemy pozwolić sobie na leniuchowanie.

Piątkowska z chęcią mówiła o zbliżających się dwóch galach Polsat Boxing Night, więc prowadzący studio Paweł Wójcik dopytał, na którym wydarzeniu spodziewa się wystąpić. Polka wyznała, że przewiduje raczej to pierwsze. Wtedy dowiedzieliśmy się czegoś ciekawego.

- Słyszałem, że to będzie poważna historia. Tytuł mistrzyni Europy może być tym drugim - stwierdził Wójcik.

- Nie chcę mówić o szczegółach, bo kontrakty nie są jeszcze podpisane, ale spodziewam się naprawdę dobrej walki na tej gali - odpowiedziała tajemniczo Piatkowska.

Rozmowa w załączonym materiale wideo.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze