Osłabienie Legii Warszawa w walce o Ligę Mistrzów. Guilherme wypada na 2,5 miesiąca

Piłka nożna

Potwierdził się najgorszy scenariusz. Guilherme, jeden z czołowych piłkarzy Legii Warszawa, zerwał kompleks więzozrostu barkowo-obojczykowego i czeka go 2,5 miesiący przerwy od piłki nożnej - poinformował "Przegląd Sportowy". Mistrzowie Polski zmierzą się w III rundzie eliminacji Ligi Mistrzów ze słowackim AS Trencin.

Upadek Brazylijczyka w meczu II rundy eliminacji, kiedy to Legia podejmowała na Łazienkowskiej Zrinjski Mostar, wyglądał groźnie. Początkowo mówiło się o około sześciu tygodniach przerwy, lecz badania lekarskie zweryfikowały jego uraz. Niestety dla niego, skończyło się jeszcze gorzej. Do treningów ma wrócić za około 10 tygodni, a na dniach ma przejść operację.

To nie pierwsze kłopoty ze zdrowiem zawodnika. Guilherme podczas okresu przygotowawczego nabawił się urazu uda, przez co nie trenował z drużyną przez kilka dni. W pierwszym meczu Lotto Ekstraklasy nie wyszedł na drugą połowę, gdyż ponownie poczuł ból w tym samym miejscu. Legia będzie miała spory problem, nie mogąc skorzystać z jego usług, gdyż Brazylijczyk znajdował się w niezłej formie. Kto wie, czy mistrzowie Polski nie wyruszą jeszcze na zakupy...

Legia Warszawa w trzeciej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów zmierzy się ze słowackim AS Trencin.

jb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze