Raiola: Pogba w MU? Bla, bla, bla…

Piłka nożna
Raiola: Pogba w MU? Bla, bla, bla…
fot. CyfraSport
Paul Pogba był już niegdyś piłkarzem Manchester United. Teraz wróci do Anglii?

Mino Raiola to jedna z barwniejszych postaci w świecie menedżerów piłkarskich. Kiedy od kilku dni światowe media prześcigają się w informacjach dotyczących przejścia Paula Pogby z Juventusu Turyn do Manchester United, on skomentował to na swój sposób: Nie ma jeszcze żadnej umowy dotyczącej Paula Pogby, tylko bla, bla, bla…

Ale czy to tylko kwestia czasu? A może Raiola wciąż podbija cenę za swojego podopiecznego? Może prowadzi grę, w której uczestniczą nie tylko włodarze klubu z Manchesteru, ale i prezes Realu Madryt, na którego liście Pogba jest od przynajmniej dwóch lat?

 

 

Kiedy dziennik L’Equipe informuje o przejściu wicemistrza Europy do Anglii, agent piłkarza kontratakuje. Tymczasem już po kilkudziesięciu minutach kolejne media donoszą: Przedstawiciele Manchester United są we Włoszech, aby podpisać umowę dotyczącą kupna francuskiego piłkarza – donosi ESPN.

 

Tymczasem Pogba, który przebywa na wakacjach w Miami, podobno porozumiał się już w sprawie indywidualnego kontraktu. Na razie wypoczywa, ogrywając Romelu Lukaku w koszykówkę, ale...

 

 

Według „Daily Mirror” Francuz miałby zarabiać na Wyspach 210 tysięcy funtów tygodniowo! Jak więc jest prawda? Czy wbrew słowom Raioli przejście Pogby to tylko kwestia godzin?

Marcin Lepa, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze