Ugonoh znowu wygrywa przed czasem! Pokaz mądrego boksu Polaka (WIDEO)

Sporty walki

Izuagbe Ugonoh (16-0, 13 KO) pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie Ricardo Humberto Ramireza (13-2, 10 KO). Polak boksował bardzo mądrze, nie chciał za wszelką cenę znokautować przeciwnika, lecz koniec końców zrobił swoje.

Ugonoh to niewątpliwie jedna z największych nadziei polskiego boksu. Nasz ciężki nie przegrał jeszcze żadnej walki w zawodowej karierze i cały czas się rozwija. Trzy ostatnie walki wygrywał przed czasem, a ostatni raz pojawił się między linami w grudniu zeszłego roku, kiedy to znokautował Vicente Sandeza. Umiejętności jego czwartkowego rywala - Ricardo Humberto Ramireza - były sporą zagadką.

 

Ramirez wszedł między liny z uśmiechem, podczas gdy Polak był bardzo skoncentrowany. Jak widać nie przejmował się klasą przeciwnika, bo wyszedł zrobić swoje. Od początku Ugonoh zyskał przewagę, dyktował swoje warunki, a jego przeciwnik liczył tylko na pojedynczy cios, który mógłby zapewnić mu zwycięstwo. Tak się jednak nie stało, bo zawodnik ze Szczecina był bardzo czujny. Widać było, że cały czas znajduje się w dobrej formie.

Widać było, że Ugonoh nie chce za wszelką cenę znokautować przeciwnika. Po raz pierwszy Ramirez padł na deski w drugiej rundzie po dwóch uderzeniach na tułów. Po kilku sekundach liczenia wstał i dotrwał do gongu głównie dzięki Polakowi, który atakował głównie głowę. W czwartej rundzie było już jednak po pojedynku. Po raz kolejny Ugonoh zdecydował się na ciosy na dół - to była jego największa broń. Po drugim nokdaunie Argentyńczyk jeszcze kontynuował walkę, lecz po trzecim pokazał, że nie da rady wstać.

Dziękuję wszystkim w Polsce, którzy oglądali moją walkę! - powiedział po kolejnej wygranej Ugonoh.

Wynik walki:

Izuagbe Ugonoh pokonał przez techniczny nokaut w czwartej rundzie Ricardo Humberto Ramireza.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie