Panthers Wrocław - Danube Dragons: Transmisja w Polsacie Sport News!

Inne

Przed Panthers Wrocław najważniejsze i kluczowe spotkanie w tym sezonie. Polski zespół futbolu amerykańskiego podejmie w półfinale Final Four Ligi Mistrzów austriackie Danube Dragons. Będzie to idealna okazja żeby zmyć plamę po poprzednich występach naszych ekip w tych rozgrywkach. Transmisja meczu Panthers Wrocław - Danube Dragons w Polsacie Sport News!

Do 2016 roku aż dziesięciokrotnie polskie drużyny przegrywały w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Próby futbolistów Seahawks Gdynia, The Crew, Devils czy Giants Wrocław z góry skazane były na porażkę. Bolsene zwłaszcza były porażki The Crew 0:53 z Prague Lions i 0:84 z Danube Dragons. Teraz niektórzy zawodnicy tej ekipy występują w zespole Panter. Wrocławianie w tej edycji LM wzięli rewanż na ekipie z Pragi wygrywając 48:7. Nadszedł czas na Austriaków.

 

W drodze do Final Four ekipa Panter uporała się z mistrzem Danii Triangle Razorbacks oraz właśnie drużyną ze stolicy Czech. Najtrudniejsze zadanie jednak dopiero przed nimi.

 

Transmisja meczu Panthers Wrocław - Danube Dragons od godz. 18:50 w Polsacie Sport News! Komentują: Andrzej Kostyra i Waldemar Kasta.

IM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Przetrwaj i wygraj - odcinek 2

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie