Andrzej Wrona z kadrą! Pożegnanie siatkarzy na Okęciu

Inne

Polscy siatkarze w niedzielę odlecieli do Rio de Janeiro, by walczyć o medal igrzysk olimpijskich. Dosyć niespodziewanie wśród podopiecznych Stephane Antigi na lotnisku Okęcie pojawił się środkowy PGE Skry Bełchatów Andrzej Wrona.

Andrzej Wrona nie zdołał zakwalifikować się do kadry olimpijskiej na igrzyska w Rio de Janeiro, ale nie przestaje kibicować biało-czerwonym. Środkowy PGE Skry Bełchatów, który z reprezentacją Polski wywalczył m.in. mistrzostwo świata, pojawił się na Lotnisku Okęcie, by pożegnać kolegów przed wylotem na olimpijski turniej do Rio.

 

"Chłopaki polecieli, a ja jako wierny kibic pojechałem sprzedać im kopniaka na szczęście na lotnisku. Łezka się w oku kręci, że nie jest mi dane założyć taką koszulkę, ale cieszę się i jestem dumny, że moi kumple spełniają marzenie i będą walczyć za Polskę. Do Boju!" - napisał Wrona na swym profilu na Instagramie.

 

 

Co prawda, dla środkowego bełchatowian zabrakło miejsca w samolocie do Rio, ale miejmy nadzieję, że jeszcze nie raz będzie miał okazję zademonstrować  swe umiejętności w biało-czerwonych barwach.

 

W załączonych materiałach wideo wypowiedzi siatkarzy i trenera Stephane Antigi po ślubowaniu przed wylotem na igrzyska olimpijskie.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze