Gol z połowy boiska? Dla 20-latka z Juve to nie problem (WIDEO)

Strzelić gola z połowy boiska to wyczyn! Zrobić to, gdy ma się 20 lat, to dopiero coś. Ta sztuka udała się młodemu obrońcy Juventusu Turyn Carlosowi Blanco Moreno. Popatrzcie sami jak lobuje bramkarza uderzeniem z środkowego koła boiska.

Juventus rozgrywał mecz z Melbourne Victory podczas swojego tournée w Australii. Bramka Moreno z 53. minuty otworzyła wynik spotkania. Obrońca przejął futbolówkę w okolicach środka boiska i nie zastanawiając się długo uderzył w stronę bramki. Kapitalny lob minął golkipera i wpadł do siatki. Pod wrażeniem był sam szkoleniowiec mistrza Włoch Massimiliano Allegri.

"Stara Dama" nie dowiozła prowadzenia do końca i dopiero w karnych zwyciężyła 4:3. Juve grało w bardzo eksperymentalnym składzie. Młody Moreno do Turynu trafił w 2014 roku z juniorskich drużyn Barcelony.