Scholes: Ibrahimoviciowi nie będzie łatwo strzelać gole

Piłka nożna
Scholes: Ibrahimoviciowi nie będzie łatwo strzelać gole
fot. PAP

Były pomocnik Manchsteru United i reprezentacji Anglii, Paul Scholes uważa, że nowy napastnik "Czerwonych Diabłów" będzie musiał ciężko pracować na każdego gola w Premier League. Jego zdaniem liga angielska jest dużo bardziej wymagająca od Ligue 1, a w poprzedniej drużynie Szweda występowało więcej klasowych piłkarzy, którzy byli ze sobą dobrze zgrani.

Scholes ostrzegł Ibrahimovicia, że strzelanie bramek w Anglii jest trudniejsze niż we Francji.

"Uważam, że Paris Saint-Germain to wspaniały zespół. Gra tam wielu świetnie wyszkolonych technicznie piłkarzy. Ibrahimović strzelił dla tego klubu dużo goli. W wielu sytuacjach to nie byłoby możliwe gdyby nie skuteczna gra jego kolegów. Obecnie Manchester United nie jest tak dobrą drużyną jak "PSG". Być może to sie niedługo zmieni, ale nie mam wątpliwości, że "Ibra" będzie musiał ciężko pracowac na kazego gola."

W trakcie swojej piłkarskiej kariery 34-letni Szwed dorobił się wielu tytułów mistrzowskich w rozmaitych ligach. Wychowanek Malmo FF triumfował w Holandii, Włoszech, Hiszpanii Francji. W narodowych barwach zdobył 62 gole w 116 meczach.

kl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze