Totti atakuje środowisko piłkarskie. "Oni są jak cyganie"

Piłka nożna
Totti atakuje środowisko piłkarskie. "Oni są jak cyganie"
fot. PAP

Francesco Totti odniósł się do coraz większej liczby transferów w świecie futbolu i... pazerności piłkarzy. - Nie ma zbyt wielu graczy, którzy podążają za głosem serca. Oni dokonują wyborów w taki sposób, by wygrywać coraz więcej i zarabiać coraz lepsze pieniądze. Oni są jak cyganie - twierdzi Totti.

Francesco Totti występuje w barwach AS Roma nieprzerwanie od 1989 roku. Trzy lata później zadomowił się w zespole seniorów, w którym gra nieprzerwanie już od 24 lat!
Zawsze kochałem te barwy i zawsze byłem zobowiązany, by ubierać koszulkę Romy. Według mnie jesteśmy idealnym małżenstwem. Jeśli miałbym myśleć o pieniądzach, to zmieniłbym klub już 10 lat temu. W zespole z Rzymu mam za to respekt fanów. Dla mnie ważna jest pasja, nie pieniądze.
- Być może na tym polega różnica między mną, a innymi piłkarzami. Nie ma zbyt wielu graczy, którzy podążają za głosem serca. Oni dokonują wyborów w taki sposób, by wygrywać coraz więcej i zarabiać coraz lepsze pieniądze. Oni są jak cyganie - twierdzi Totti.

Napastnik AS Roma komentuje również szokujący transfer Gonzalo Higuaina, który za 94 miliony euro przeszedł do Juventusu. - To, że Higuain zamienił Napoli na Juventus za taką kwotę to katastrofa. Normalne jest jednak to, że zawodnik z zagranicy, który przychodzi grać do Włoch, zmienia klub, by zarabiać lepsze pieniądze - mówi legenda rzymskiego klubu.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze