Andrzej Wrona taksówkarzem! Siatkarz walczy o zdrowie małego Wiktora

Siatkówka

Ostatnie dni są dla Andrzeja Wrony pełne ważnych wydarzeń. W niedzielę siatkarz pożegnał na lotnisku odlatujących do Rio de Janeiro kolegów z reprezentacji, w poniedziałek stał się bohaterem hitowego transferu do AZS Politechniki Warszawskiej, a już w najbliższą sobotę zostanie... taksówkarzem.

Co skłoniło Andrzeja Wronę do spróbowania sił w tej profesji?

 

"Będę jeździł taksówką po Warszawie. Nie będzie to byle jaka taksówka, będzie to Taxi Grosik. Luksusowego Mercedesa klasy S udało mi się załatwić od firmy Drive Force One. Będę jeździł dla Wiktora. Wiktor ma cztery lata, jest chemioodporny i radioodporny. Ma nowotwór płuc, ma chyba czterdzieści guzów na płucach. Jak go poznałem miał jeszcze obie rączki, tydzień później trzeba mu było amputować jedną rękę, bo miał raka kości. Walczymy o zdrowie Wiktora, są potrzebne pieniądze. Z racji tego, że jest radioodporny, żadne leki na niego nie działają i cały czas poszukiwane są nowe lekarstwa, a jednorazowa dawka kosztuje ponad dwa tysiące złotych. Kombinowaliśmy, co w tej sytuacji zrobić i wymyśliliśmy razem z fundacją "Herosi", że ja będę jeździł na taksówce" - powiedział siatkarz w rozmowie z Polsatsport.pl.

 

 

Już dziś poznacie cały regulamin akcji, ale juz możecie licytować. Pomagamy Wiktorkowi! W tę sobotę jeżdzę luksusową taksówką od Drive Force One i możecie licytować podwózkę na imprezę, do kina, gdziekolwiek. Pewne przejazdy, które są do wylicytowania będą miały miejsce od 18 do 23. Po tej godzinie dzwonicie na Grosik Taxi 226464646 i na hasło "WRONA" zamawiacie przejazd po Warszawie. Minimum 100 zł za trzaśnięcie drzwiami, 10 zł za kilometr. Udostępniajcie, nieście nowinę, bo nie ma czasu a Wiktorkowi potrzebne są pieniądze na TERAZ! Zróbcie zrzutę ze znajomymi i jedziemy! Pośpiewamy w fajnym aucie i dojedziecie bezpiecznie i w komfortowych warunkach na miejsce! Przekażcie info rodzicom! Niech oni przekażą wszystkim w pracy! Uzbierajmy jak najwięcej z licytacji i wtedy będziecie mieli pewny przejazd! Do zobaczenia w sobotę!!!

A photo posted by @w_kracze on Jul 26, 2016 at 11:53pm PDT

 

Jak można wziąć udział w tej szlachetnej akcji i zostać pasażerem mistrza świata?

 

"Zaplanowaliśmy całą akcję w sobotę od godziny 18.00. Ci, którzy wylicytują na Allegro, będą mieli zapewniony przejazd ze mną limuzyną. Może pośpiewamy, powygłupiamy się w tym samochodzie. Na pewno będzie ciekawie. Od godziny 23.00 będę jeździł przez całą noc, a kursy od tego momentu będzie można zamawiać pod numerem telefonu korporacji Grosik. Na hasło Wrona oni skierują zlecenie do mnie i wtedy ja podjadę. Za trzaśnięcie drzwiami jest 100 złotych, 10 złotych za kilometr. Oczywiście wszystko idzie od razu do puszki" - dodał Andrzej Wrona.

 

 

Lecisz na wakacje? Idziesz na koncert? A może wybierasz się na urodziny do znajomych i nie chcesz jechać swoim samochodem? Zamów luksusową "taksówkę" od Drive Force One, za kierownicą której spotkasz ANDRZEJA WRONĘ – Reprezentanta Polski w piłce siatkowej mężczyzn oraz Mistrza Świata z 2014 roku! Weź udział w aukcjach charytatywnych na: http://bit.ly/TaxiDlaWiktora_AndrzejWrona Środki uzbierane dzięki licytacjom zostaną przekazane bezpośrednio na leczenie podopiecznego Fundacji Herosi, 4-letniego Wiktorka, który walczy z nowotworem kości na oddziale onkologii Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Przejazdy z ANDRZEJEM WRONĄ odbywają się co 30 minut, pierwszy o godz. 19:00, ostatni o 21:00. Każdy przejazd można licytować w oddzielnej aukcji na: http://bit.ly/TaxiDlaWiktora_AndrzejWrona #TaxiDlaWiktora #aukcjacharytatywna #AndrzejWrona #WronaKraczewWarszawie #FundacjaHerosi #pomagamy #wolontariat #onkologia #oddziałonkologii #nowotwór #zbiórka #pomoc #liczysiękażdygrosz

A photo posted by Fundacja Herosi (@fundacjaherosi) on Jul 26, 2016 at 1:07pm PDT

 

Szczegóły akcji w załączonym materiale wideo, na profilach FB Andrzej Wrona Kracze i Fundacja Herosi.

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze