Challenger Praga: Tomasz Bednarek i Max Schnur w ćwierćfinale

Tomasz Bednarek i Max Schnur awansowali do ćwierćfinału gry podwójnej w turnieju ATP Challenger Tour w Pradze. Polak grający w parze z Amerykaninem wygrali z Dennisem Novakiem i Fredericem Ferreirą Silvą 6:2, 6:2.

Polak zdecydował się na grze w parze z Amerykaninem, który w tym roku wygrał trzy tytuły tej rangi. Polak i Amerykanin potrzebowali tylko 53 minut, żeby awansować do ćwierćfinału.

W pierwszym secie Bednarek i Schnur wykorzystali 2 na 7 break pointów przy czym nie musieli bronić ani jednego. W drugiej odsłonie wykorzystali dwie okazje na przełamanie rywali i zapewnili sobie awans do następnej fazy rozgrywek w Pradze.

W ćwierćfinale turnieju ATP Challenger Tour w Pradze Polak i Amerykanin spotkają się z Danielem Appelgrenem i Patrikiem Rosenholmem.

Advantage Cars Prague Open, Praga (Czechy)