Coraz więcej spekulacji pojawia się wokół transferu Pogby z Juventusu Turyn. Jeszcze do niedawna wydawało się, że 23-latek w przyszłym sezonie będzie reprezentował barwy Manchesteru United, a  do jego przenosin na Old Trafford pozostały jedynie formalności. W ostatnich dniach doszło jednak do zawieszenia negocjacji przez agenta piłkarza, Mino Raiolę. Reprezentujący interesy piłkarza Włoch zażądał prowizji, której nie zgodziły się pokryć oba kluby. Dyskusja na temat transferu pomocnika rozgorzała na nowo. Zapytany wprost o sprowadzenie Pogby na Santaigo Bernabeu, Zinedine Zidane stwierdził, że wszystko jest możliwe i nie można niczego wykluczać.

- Do 31 sierpnia może się jeszcze wiele wydarzyć, ale na tę chwilę Pogba nie jest zawodnikiem Realu Madryt i nie mogę na ten temat spekulować. Wiele klubów interesuje się Pogbą. Real zawsze chce najlepszych piłkarzy, ale z szacunku dla Juventusu nie mogę powiedzieć nic więcej - wyznał Francuz.

Atmosferę podgrzał sam zawodnik, który w jednej z animacji opublikowanej przez sponsora na Twitterze namawia do zignorowania plotek i domysłów. Adidas ubiera zawodników Realu Madryt a hasło filmiku: "Zignoruj bla, bla, bla" jest jak woda na młyn dla snujących domysły dziennikarzy i kibiców.