Aguero ma problem przez nadwagę! Bez diety się nie obejdzie

Piłka nożna
Aguero ma problem przez nadwagę! Bez diety się nie obejdzie
fot.PAP/EPA

Najlepszy napastnik Manchesteru City Sergio Aguero już na samym początku podpadł Pepowi Guardioli. Argentyńczykowi "nieco" przytyło się podczas urlopu. Po zdjęciu widać, że Aguero wypoczywał w królewskich warunkach i niczego sobie nie odmawiał.

Fotografia Sergio Aguero z pierwszego treningu zrobiła prawdziwe zamieszanie w sieci. Jednak nie ma w tym nic dziwnego! Sylwetka gwiazdora "Obywateli" w dużym stopniu nie przypomina zawodowego sportowca. 28-letni snajper zawsze wręcz imponował atletycznym przygotowaniem, ale teraz wygląda niczym emerytowany zawodnik.

Fani nie mają żadnych zahamowań i z uzasadnionych przyczyn nazywają napastnika "grubasem". Pep Guardiola oddelegował napastnika na treningi indywidualne. Los Aguero podzielił Samir Nasri, który również musi zrzucić kilka zbędnych kilogramów. W obu przypadkach niezbędna będzie restrykcyjna dieta.

Hiszpan zaprowadził nowy porządek w klubie. Wyrzucił z jadłospisu zawodników wysokokaloryczne soki owocowe, pizzę oraz innych fast foodów. - Za dużo ważysz, nie trenujesz z pierwszą drużyną - zapowiedział Guardiola.

 

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie