Milik już we Włoszech! Będzie polski duet w Napoli?

Piłka nożna
Milik już we Włoszech! Będzie polski duet w Napoli?
fot. PAP

Arkadiusz Milik wylądował już na lotnisku Fumicino w Rzymie. Został tam przywitany przez kibiców Napoli, którzy od razu ubrali go w barwy swojego klubu. Włoska drużyna nadal jest też zainteresowana pozyskaniem innego Polaka - Piotra Zielińskiego.

Milik na lotnisku został powitany przez fanów swojej nowej drużyny. Sympatycy włoskiego zespołu mieli przygotowany dla 22- latka szalik. Piłkarz w barwach Napoli chętnie pozował do zdjęć i rozdawał autografy kibicom.

Zaraz po przylocie Arkadiusz Milik udał się na testy medyczne. Jeśli wszystko pójdzie po myśli Polaka już jutro może podpisać kontrakt z wicemistrzem Włoch. Z Napoli ma związać się pięcioletnią umową. Jedyną niewiadomą jest suma transferu. W ostatnim czasie włoskie i holenderskie media podają kwoty od 25 do 35 milionów euro. W zespole wicemistrza Włoch Milik ma zastąpić Gonzalo Higuaina – króla strzelców ubiegłego sezonu Serie A.

Według włoskiej La Gazzetty Napoli nadal jest zainteresowane Piotra Zielińskiego. Włoskie media od dłuższego czasu piszą o tym transferze, ale do gry włączył się także Liverpool. Angielski klub wyhamował przenosiny Zielińskiego do Neapolu, które były już prawie pewne. Prezes Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że Zeliński odmówił przejścia do Napoli i dał pierwszeństwo Liverpoolowi.

 

 

SA, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze