Kliczko: Rewanż z Furym w Manchesterze? Z chęcią!

Sporty walki

Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przyznał, że nie ma nic przeciwko walce z Tysonem Furym (25-0, 18 KO) w Manchesterze. - To byłoby dla mnie wyzwanie - powiedział były mistrz świata.

Rewanżowe starcie o pasy WBA, WBO oraz IBO ma odbyć się pod koniec października, lecz jak na razie nie poznaliśmy miejsca, w którym do niego dojdzie. Opcji było kilka, a faworytem do przyjęcia pięściarzy wydawał się Manchester. Były mistrz świata przyznał, że jest to bardzo dobry pomysł.

Chciałbym, by doszło do rewanżu w Manchesterze. Byłoby to dla mnie wyzwanie, bo 90 procent kibiców wspierałoby rywala - powiedział.

Kliczko sięgnął pamięcią do jednej z konferencji prasowych, w której to uczestniczył. To właśnie wtedy zobaczył wrogość brytyjskich fanów, którzy każde zdanie Fury'ego kwitowali brawami, podczas gdy jego słowa nie były już odbierane aż tak dobrze.

- Naprawdę chciałbym tam walczyć, ale czy tak się stanie? Fury nie potwierdził walki, więc kto wie, może to starcie odbędzie się w Niemczech - dodał były mistrz.

 

W załączonym materiale wideo skrót pierwszej walki między Tysonem Furym a Władimirem Kliczką.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie