Grembach Łódź mistrzem Polski w beach soccerze!

W finale mistrzostw Polski w beach soccerze Grembach Łódź pokonał KP Łódź 3:1. Bramki zdobywali Adam Bogacz i Tomasz Wydmuszek (dwie) oraz Bogusław Saganowski dla KP Łódź. To już drugi z rzędu i siódmy w historii tytuł Grembachu.

Jak na finał przystało, mecz był bardzo wyrównany. Jego wynik dopiero pod sam koniec pierwszej tercji otworzył Adam Bogacz z Grembachu. Reprezentant Polski uderzył potężnie z woleja, piłka odbiła się jeszcze od słupka i kompletnie zaskoczyła bramkarza.

Druga bramka padła na trzy minuty przed końcem drugiej tercji. Z rzutu rożnego dokładnie dośrodkował Witold Ziober (syn Jacka), piłkę wolejem uderzył Tomasz Wydmuszek i już po chwili mógł się cieszyć z przepięknego trafienia.

Bogusław Saganowski (brat Marka) z KP Łódź robił co mógł, na trzy minuty przed końcem trzeciej tercji zdobył nawet bramkę kontaktową - kapitalną przewrotką prawie z połowy boiska - ale w konsekwencji musiał uznać wyższość swojego dawnego klubu, w którym występował w latach 2005-2014.

Na dziewięć sekund przed końcem wynik meczu na 3:1 strzałem do pustej bramki ustalił Tomasz Wydmuszek. Grembach Łódź w pięknym stylu obronił mistrzostwo Polski!

KP Łódź - BSC Grembach Łodź 1:3
Bramki: Bogusław Saganowski - Adam Bogacz, Tomasz Wydmuszek (dwie).