Ligowe porażki rywali Legii i Zagłębia

Piłkarze SonderjyskE, rywale Zagłębia Lubin w 3. rundzie eliminacji Ligi Europejskiej, przegrali z Lyngby BK 0:1 w meczu duńskiej ekstraklasy. W sobotę AS Trencin, który rywalizuje z Legią Warszawa w kwalifikacjach Ligi Mistrzów, uległ ekipie Zlate Moravce 0:3.

Grający przed własną publicznością zespół SonderjyskE, który w pierwszym meczu wygrał w Lublinie 2:1, stracił bramkę w 64. minucie. Po trzech kolejkach ma jeden punkt i zajmuje 12., trzecie od końca, miejsce w tabeli ekstraklasy.

W środę Legia podejmie w Warszawie AS Trencin, z którym na wyjeździe w pierwszym meczu 3. rundy kwalifikacji LM wygrała 1:0.

Mistrz Słowacji w sobotę rywalizował również w 3. kolejce ekstraklasy, na wyjeździe z drużyną Zlate Moravce. Gole stracił w 10., 54. i 63. minucie, a od 19. grał w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Christophera Udeha. W tabeli jest siódmy, zgromadził trzy punkty.

Transmisja meczu III rundy eliminacji Ligi Mistrzów Legia Warszawa - AS Trencin w Polsacie Sportod 19:30.