Legia Warszawa - AS Trencin. Sevela: Nie obchodzi nas stulecie Legii

Piłka nożna

- Nie możemy patrzeć na to, czy Legia obchodzi Stulecie istnienia, czy nie. Przyjechaliśmy tutaj z naszym celem. Chcemy awansować dalej i nie możemy na takie rzeczy zwracać uwagi – stwierdził trener AS Trencin Martin Sevela.

- Nie będzie kalkulacji. Fakt, że poprzedni mecz przegraliśmy nie powoduje, że możemy zacząć od gry defensywnej. Zależy nam na szybkim ataku. Kto widział nasze poprzednie mecze, wie że tak wygląda nasza typowa gra. Tydzień temu zawiodła efektywność, tym razem chcemy zwyciężyć i w związku z tym od razu przystąpić do ataku – powiedział szkoleniowiec AS Trencin.

 

- Jeżeli chodzi o Steevena Langila – wiemy, że przyszedł do Legii Warszawa jeszcze przed pierwszym meczem. To dobry zawodnik. Koncentrujemy się jednak na grze przeciwko Legii jako zespołowi i o tym będziemy myśleć. Wiemy jednak, że w drużynie Legii są indywidualności i na nie trzeba uważać – dodał Sevela.

 

- Nie udało nam się zarejestrować Aldo Baeza do składu na jutrzejszy mecz. Nie zagra też Lukas Skovajs – eliminuje go kontuzja kolana. James Lawrence jest już zdrowy i będzie gotowy. Ibrahim Rabiu miał problem z kostką i prawdopodobnie nie zagra w jutrzejszym spotkaniu – skarżył się trener.

 

- Wiemy, że Legia potrafi szybko przejść do ofensywy, więc musimy być ostrożni. To zespół zdyscyplinowany w grze defensywnej i nie będzie to łatwe, żeby strzelić jej gola – zachwalał rywala Słowak.

 

- Atmosfera tutaj będzie dla nas motywująca. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ludzie przyjdą także zobaczyć naszych graczy. Zrobimy wszystko, by przekuć to w coś dobrego dla naszego zespołu. Na co dzień nie gramy na tak ładnych stadionach więc będzie to ciekawa sytuacja i fajna okazja. Nie możemy patrzeć na to, czy Legia obchodzi Stulecie istnienia, czy nie. Przyjechaliśmy tutaj z naszym celem. Chcemy awansować dalej i nie możemy na takie rzeczy zwracać uwagi – stwierdził.

 

- Widziałem ligowy mecz Legii. To, że udało im się wygrać przegrywając 0:2 świadczy o charakterze, jaki ma ten zespół. Miernej drużynie takie rzeczy się nie udają i to świadczy o sile naszego jutrzejszego rywala. Legia to wielki klub – zakończył Sevela.

 

Transmisja meczu Legia Warszawa - AS Trencin w środę o godzinie 20.40 w Polsacie Sport!

IM, legia.com
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie