Linetty już strzela dla Sampdorii! (WIDEO)

Karol Linetty w świetnym stylu rozpoczyna swoją przygodę z Sampdorią. Polski pomocnik zdołał wpisać się na listę strzelców w wygranym wewnętrznym sparingu 4:0 (2:0) z młodzieżową drużyną Sampdorii.

Linetty rozpoczął potyczkę z ekipą występującą w Primaverze w pierwszym składzie. Były zawodnik Lech Poznań od początku był bardzo aktywny i szukał gry. Wynik meczu w 40. minucie otworzył doświadczony Antonio Cassano. Pięć minut później w ślady byłego reprezentanta Włoch poszedł Linetty, który tuż przed przerwą podwyższył prowadzenie występującej w Serie A drużyny Sampdorii.

Po przerwie polski gracz nie wybiegł już na murawę. Jednak w pierwszej połowie pokazał się z bardzo dobrej strony. W miejsce utalentowanego wychowanka "Kolejorza" pojawił się jego równieśnik 21-letni David Ivan.

Trzeci trafienie dla ekipy z Genui uzyskał Luis Muriel. Natomiast wynik rywalizacji ustalił Fabio Quagliarella, który zmienił na placu gry Cassano.