S1mple oficjalnie dołącza do Natus Vincere!

E-sport
S1mple oficjalnie dołącza do Natus Vincere!

Oleksandr „s1mple” Kostyliev dołączył do Natus Vincere. Popularny Ukrainiec zgarnia miejsce Daniila „Zeusa” Teslenko, który zrezygnował z dalszej gry w zespole.

Gamę plotek, którą zaserwował s1mple swoim fanom w dniu wczorajszym za pośrednictwem jednego z portali społecznościowych, mogliśmy spodziewać się takiego obrotu sprawy. Od dziś Oleksandr oficjalnie zasilił szeregi popularnego Na’Vi, gdzie zajmie miejsce Zeusa, który barwy Natus Vincere reprezentował od początku istnienia organizacji.

 

Po ostatnich wynikach osiąganych przez skład CS:GO, włodarze organizacji doszli do wniosku, że czas już na zmiany. Wybór padł na s1mple, który mimo młodego wieku, od dłuższego czasu prezentował się bardzo dobrze w regularnych zmaganiach CS:GO. Podczas występów w Team Liquid, wraz z swoimi kompanami sięgnął po srebro podczas ESL One Cologne 2016.

 

Daniil „Zeus” Teslenko, który z Na’Vi związany był od początku istnienia organizacji wiesza myszkę na haku – nie wiadomo jak dalej potoczą się jego losy w esporcie.

 

Skład Natus Vincere:

  • Egor „Flamie” Vasiliev
  • Denis “Seized” Kostin
  • Oleksandr “s1mple” Kostyliev
  • Ioann “Edward” Suharev
  • Ladislav “Guardian” Kovac
Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze