Echo Fox pokonuje NRG i zostaje w NA LCS!

Inne
Echo Fox pokonuje NRG i zostaje w NA LCS!
@lolesports

Echo Fox łatwo wygrało ostatni pojedynek w ramach turnieju relegacyjnego NA LCS z NRG Esports i utrzymało miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Ameryce Północnej. Wynik oznacza, że drużyna NRG w następnym sezonie będzie rywalizować w amerykańskich rozgrywkach Challenger Series.

Obie drużyny mają właścicieli z zasobnym portfelem (Shaq O’Neal, Rick Fox - przyp. red.), ale pieniądze nie wystarczyły im żeby być pewnym miejsca w następnym sezonie NA LCS. NRG wchodziła w letni split z odświeżonym składem, a Echo Fox - po epizodach z wiosennego splitu związanych z problemami wizowymi - wreszcie mogła udowodnić swoją wartość w podstawowym składzie.

 

Jednak obie drużyny grały sporo poniżej oczekiwań. Echo Fox wygrało tylko w pierwszym tygodniu przeciwko Phoenix1, ale NRG nie było sporo lepsze - drużyna zdołała wygrać tylko cztery spotkania (w tym dwa przeciwko Echo Fox - przyp. red.).

 

Obecny skład Echo Fox to Park “kfo” Jeong-hum, Anthony “Hard” Barkhovstev, Henrik “Froggen” Hansen, Yuri “KEITH” Jew i support Terry “BIG” Choung.

Michał Bogacz

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze