Puncher Extra Time od 21:00 na Polsatsport.pl. Kliknij i oglądaj!

Sporty walki
Puncher Extra Time od 21:00 na Polsatsport.pl. Kliknij i oglądaj!
fot. Polsat Sport

Po wakacyjnej przerwie na anteny Polsatu Sport News powraca magazyn Puncher! W premierowym odcinku nowego sezonu gośćmi będą główni bohaterowie gali Polsat Boxing Night oraz zbliżającej się wielkimi krokami gali Fight Exclusive Night 13 w Gdyni. Puncher Extra Time od 21:00 na Polsatsport.pl.

Już 17 września w trójmiejskiej Ergo Arenie kibice pięściarscy zobaczą aż dwie walki o mistrzostwo świata prestiżowych organizacji podczas kolejnej edycji gali Polsat Boxing Night. W poniedziałkowym Puncherze Krzysztof Głowacki (26-0, 16 KO) opowie o przygotowaniach do walki w obronie pasa WBO w kategorii junior ciężkiej oraz konfrontacji z Oleksandrem Usykiem (9-0, 9 KO). Ewa Piątkowska (9-1, 4 KO) natomiast podzieli się wrażeniami jakie towarzyszą jej w treningach przed najważniejszą walką w karierze o tytuł WBC w kategorii półśredniej. Jej rywalką na gali Polsat Boxing Night będzie posiadająca polskie korzenie Aleksandra Magdziak Lopes (16-3-2, 1 KO).

Nie zapominamy również o fanach wszechstylowej walki wręcz i wydarzeniu, które odbędzie się już w najbliższy weekend, czyli gali FEN 13. W studiu Polsatu Sport zasiądą m.in. główni bohaterowie walki wieczoru - Piotr Hallmann (16-5, 7 KO) oraz Kamil Łebkowski (14-4, 4 KO). Ich starcie jeszcze przed rozpoczęciem rywalizacji zostało nazwane najciekawszym zestawieniem w kategorii piórkowej w polskim MMA. Dla obu zawodników będzie to debiut dla organizacji Fight Exclusive Night, a ich sylwetki widzom Punchera przybliżą ekspert Tomasz "TJ" Marciniak oraz prezes organizacji FEN Paweł Jóźwiak.

Premiera magazynu Puncher o godzinie 20:00 w Polsacie Sport News!

Goście: boks - Krzysztof Głowacki, Ewa Piątkowska, Andrzej Wasilewski
              MMA - Piotr Hallmann, Kamil Łebkowski, Paweł Jóźwiak, Tomasz "TJ" Marciniak

mt, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze