PlusLiga: ZAKSA rozpoczęła przygotowania do obrony tytułu

Siatkówka
PlusLiga: ZAKSA rozpoczęła przygotowania do obrony tytułu
fot. zaksa.pl

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn–Koźle rozpoczęli przygotowania do sezonu 2016/17. Mistrzowie Polski w poniedziałek spotkali się na pierwszym treningu, w którym uczestniczyła część zawodników i sztab szkoleniowy.

Na pierwszych zajęciach obecni byli: Dominik Witczak, Łukasz Wiśniewski, Grzegorz Bociek, Kamil Semeniuk, Korneliusz Banach, Patryk Czarnowski, Grzegorz Pająk, Bartosz Jastrowicz oraz Aleksander Maziarz.

 

Cykl treningowy poprowadzą: trener Ferdinando de Giorgi, asystent trenera – Michał Chadała i trener przygotowania fizycznego – Piotr Pietrzak. Pozostali zawodnicy oraz część sztabu szkoleniowego pojawią się po igrzyskach olimpijskich, 1 września. Jako ostatni dołączy do zespołu Sam Deroo, który przygotowuje się obecnie ze swoją kadrą narodową do eliminacji Mistrzostw Europy.

 

"Jestem szczęśliwy, że rozpoczęliśmy przygotowania. Zadowolony z widoku ludzi z którymi pracowałem w zeszłym sezonie. Nasza filozofia w stosunku do zeszłego sezonu się nie zmieniła, będziemy ciężko pracować każdego dnia, aby być gotowym do walki na najwyższym poziomie" - powiedział szkoleniowiec mistrzów Polski.

RM, zaksa.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze