GODSENT rywalem Virtus.pro w walce o ESL Pro League 4

E-sport
GODSENT rywalem Virtus.pro w walce o ESL Pro League 4

Głosowanie na zespoły, które będą walczyć o awans do ESL Pro League 4 zakończone! Nasi rodacy z Virtus.pro zgarnęli lwią część głosów, dzięki czemu staną przed szansą na powrót do tych elitarnych rozgrywek. Polacy o awans zmierzą się z graczami GODSENT.

O dziką kartę w Europie powalczą zawodnicy Virtus.pro i GODSENT, zaś w Ameryce Północnej na placu boju stawią się gracze Echo Fox i Luminosity Gaming. Wszyscy uczestnicy, zostali wyłonieni poprzez głosowanie społeczności, która dała szansę swoim ulubieńcom na awans do elitarnych rozgrywek ESL Pro League 4.

 

Nasi rodacy z Virtus.pro w ubiegłych rozgrywkach zajęli ostatnie miejsce w tabeli, przez co o utrzymanie w rozgrywkach ESL Pro League musieli mierzyć się w meczu z PENTA Sports. Wówczas NEO i spółka okazali się gorsi od swoich przeciwników, co wiązało się ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Dzięki głosom oddanym przez swoich fanów, zwycięzcy pierwszego sezonu rozgrywek ELEAGUE, będą mogli powalczyć o powrót do ESL Pro League.

 

Mecz o awans między Virtus.pro a GODSENT zostanie rozegrany już 15 sierpnia o godzinie 20:00. Póki co nie poznaliśmy terminu spotkania Echo Fox z Luminosity Gaming.

Marcin Kilar

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze